Fotobudka 

to idealny pomysł na uatrakcyjnienie imprez typu wesela, studniówki, osiemnastki, urodziny, imieniny itp.

Urządzenie uświetni każdą imprezę, zapewni dobrą zabawę oraz utrwali wspomnienia, drukując zdjęcia „od ręki” w kilka sekund w 4 formatach zdjęć i dowolnej kolorystyce do wyboru. Zdjęcia drukowane są w technologii termosublimacyjnej,

co zapewnia odbitkom bardzo wysoką jakość oraz trwałość
 

Zdjęcia  drukowane są w technologii termosublimacyjnej, co zapewnia odbitkom bardzo wysoką jakość oraz trwałość. Zdjęcia nie wyblakną – jak to jest w przypadku druku atramentowego – nawet po wielu latach. Wydruki są trwałe jak ze studia fotograficznego.

 

PROSTOTA I INTUICJA
Oddajemy w Państwa ręce intuicyjny, przejrzysty interfejs użytkownika. Zaprojektowane przyciski – dostępne z panelu dotykowego – są duże i czytelne dla wszystkich. Nawet dzieci poradzą sobie z obsługą urządzenia.

 

DOWOLNA PERSONALIZACJA
Dowolnie rozmieszczaj zdjęcia na wydrukach. Ty decydujesz ile zdjęć i jak rozmieszczonych ma się znaleźć na zdjęciu. Ty decydujesz jakie podpisy i grafiki zostaną umieszczone na wydrukach

 

PODGLĄD NA ŻYWO
Podczas robienia zdjęć cały czas dostępny jest na monitorze podgląd sceny na żywo.  Jest to funkcja „live view” – podgląd na żywo podczas robienia zdjęć w trybie mirror – czyli widzimy siebie jak w lustrze.

 

MAGIA DOTYKU
Jednym dotykiem zmieniaj układy oraz formaty zdjęć! To aż tak proste. Do wyboru – do koloru.

 

DJ - PREZENTER   ,   KOMPLEKSOWA OBSŁUGA IMPREZ   ,   EVENT PRODUCTIONS