top of page

Fotobudka 

to idealny pomysł na uatrakcyjnienie imprez typu wesela, studniówki, osiemnastki, urodziny, imieniny itp.

Urządzenie uświetni każdą imprezę, zapewni dobrą zabawę oraz utrwali wspomnienia, drukując zdjęcia „od ręki” w kilka sekund w 4 formatach zdjęć i dowolnej kolorystyce do wyboru. Zdjęcia drukowane są w technologii termosublimacyjnej,

co zapewnia odbitkom bardzo wysoką jakość oraz trwałość
 

Zdjęcia  drukowane są w technologii termosublimacyjnej, co zapewnia odbitkom bardzo wysoką jakość oraz trwałość. Zdjęcia nie wyblakną – jak to jest w przypadku druku atramentowego – nawet po wielu latach. Wydruki są trwałe jak ze studia fotograficznego.

 

PROSTOTA I INTUICJA
Oddajemy w Państwa ręce intuicyjny, przejrzysty interfejs użytkownika. Zaprojektowane przyciski – dostępne z panelu dotykowego – są duże i czytelne dla wszystkich. Nawet dzieci poradzą sobie z obsługą urządzenia.

 

DOWOLNA PERSONALIZACJA
Dowolnie rozmieszczaj zdjęcia na wydrukach. Ty decydujesz ile zdjęć i jak rozmieszczonych ma się znaleźć na zdjęciu. Ty decydujesz jakie podpisy i grafiki zostaną umieszczone na wydrukach

 

PODGLĄD NA ŻYWO
Podczas robienia zdjęć cały czas dostępny jest na monitorze podgląd sceny na żywo.  Jest to funkcja „live view” – podgląd na żywo podczas robienia zdjęć w trybie mirror – czyli widzimy siebie jak w lustrze.

 

MAGIA DOTYKU
Jednym dotykiem zmieniaj układy oraz formaty zdjęć! To aż tak proste. Do wyboru – do koloru.

 

DJ - PREZENTER   ,   KOMPLEKSOWA OBSŁUGA IMPREZ   ,   EVENT PRODUCTIONS
bottom of page